Opis produktu

Łubinowe Wzgórze ECO resort

Poznaj Łubinowe Wzgórze ECO resort

Znajdziesz nas między lessowymi wąwozami, w otoczeniu ogrodu i starodrzewia . Tam gdzie ze szczytu wzgórza ukazuje się widok na dolinę, gdzie dominuje przyroda, harmonia i cisza. U nas zaszyjesz się w ogrodzie, poleżysz  w oranżerii, doświadczysz  zbawiennych właściwości sianoterapii, pospacerujesz po bezkresnych polach, łąkach, lasach.

Każdy pokój jest inny i ma nazwę pozytywnych emocji. Znajdziesz tu tynki gliniane, len, bawełnę, drewno, kamień, pastelowe kolory ścian i mnóstwo życzliwości.Atmosfera miejsca, wystrój wnętrz, świetna kuchnia i profesjonalna obsługa są gwarancją spokoju i odpoczynku, bez względu na pogodę i porę roku. Klasyczna elegancja, naturalne kolory, drewno, len, świeże kwiaty i widok na ogród – wszystko to uprzyjemni Ci każdą chwilę. W jesienno-zimowe dni zapraszamy na kolację przy kominku i świecach.

W sezonie wiosenno – letnim „porwiemy” Cię do stolików w naszym ogrodzie, z prywatnym ptasim koncertem w tle. Menu zmieniamy kilka razy w roku, pamiętając o sezonowych produktach. Nasi kucharze dbają nie tylko o smak potraw, ale też o ich wygląd. U nas każdy posiłek jest prawdziwą ucztą kulinarną, począwszy od śledzia w oleju lnianym, poprzez czenaki, pielmieni, bliny, karpia w sosie śmietanowym, piroga biłgorajskiego, królika, polędwicę na sianie czy pysznych deserów.

Naszym celem jest kreowanie i promocja nawyków, które pozwolą nam żyć zdrowiej. Dlatego wykorzystujemy tylko naturalne materiały, sadzimy zioła, również te zapomniane, wybieramy sprawdzonych dostawców, dbamy o przestrzeń i ciszę oraz tworzymy strefy relaksu. Budujemy „inny świat” z dala od zgiełku i gonitwy dnia codziennego. U nas zwolnisz, naładujesz akumulatory, poczytasz książkę, poleżysz, skorzystasz z naturalnych zabiegów, pospacerujesz, pojeździsz na rowerze.

Galeria Łubinowe Wzgórze ECO resort